IRMINA WAŁĘGA (Herbaciarnia Czartoryskich): Kawka? Herbatka? A może jednak…?

Rzeczywiście człowiek czasami nie wie na co się zdecydować? I to dobre, i to dobre. Może jednak to lepsze od tamtego? itd., itp.? Proza życia.

A przecież są w Puławach specjaliści, którzy doradzą nam i odpowiedzą na nasze pytania czy rozwieją wątpliwości z zakresu „kawa czy herbata?”. Maciej Dobrowolski zaprosił do studia Radia Puławy 24 – W Tanecznych Rytmach! – 97,2 FM – IRMINĘ WAŁĘGĘ, właścicielkę puławskiej Herbaciarni Czartoryskiej. Nie tylko o tych napojach jest mowa w dzisiejszej rozmowie, do wysłuchania której zapraszamy tutaj.

Dobrego słuchania!

Źródło zdjęć: redakcja

7 comments on “IRMINA WAŁĘGA (Herbaciarnia Czartoryskich): Kawka? Herbatka? A może jednak…?

 1. Karolina

  Bardzo ciekawy wywiad , nie sądziłam że na mapie Puław jest takie magiczne miejsce prowadzone przez tak uroczą , pełną wiedzy osobę. Bardzo zaciekawiła mnie tematyka herbat oraz ich właściwości , chętnie wybiorę się do Pani Irminy na lekcję z wiedzy o herbatach i oczywiście na pyszną herbatkę!

  Reply
 2. różyczka

  Jak dla mnie kawa ponad wszystko. Nie wyobrażam sobie poranka bez kawy, choć bardzo mało o niej wiem. pewnie tyle, ile przeciętny człowiek wie. A że mieszkam w pułąwach, to chętnie się wybiorę.

  Reply
 3. Kuba

  Ciekawy wywiad, czekam na kolejne odcinki! A samą herbaciarnię od czasu do czasu odwiedzam i muszę przyznać, że jest to piękne i kameralne miejsce. Pozdrawiam.

  Reply
 4. Bożena

  Świetna audycja, przyjemna i konkretna. Bardzo miło się tej Pani słuchało. Czekam niecierpliwie na ciąg dalszy!

  Reply
 5. Alicja

  Bardzo ciekawa rozmowa. Słychać, że Pani ma dużą wiedzę o herbacie i mówi o tym w przyjemny, rzeczowy sposób.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.