Michał Skórski trenerem Azotów-Puławy

Wiadomo już kto będzie trenerem Azotów-Puławy w nowym sezonie. Zespół poprowadzi selekcjoner kadry B Polski i dotychczasowy II trener Gwardii Opole – Michał Skórski.

Nasz wybór padł na młodego trenera, który jednak może poszczycić się ciekawym CV. Jest przecież selekcjonerem kadry B, która jest bezpośrednim zapleczem dla pierwszej reprezentacji. Skoro Związek Piłki Ręcznej w Polsce powierzył Michałowi Skórskiemu tak odpowiedzialne stanowisko to uważamy, że jest to bardzo dobra rekomendacja dla trenera, który w ostatnim sezonie wraz z ekipą z Opola świętował zdobycie brązowego medalu – mówi Jerzy Witaszek, Prezes Azotów-Puławy.

Michał Skórski osiągał już w swojej karierze sukcesy z zespołami młodzieżowymi. To jego wychowankiem jest m.in. Kamil Syprzak. W „dorosłej” piłce ręcznej od pięciu lat jest asystentem Rafała Kuptela w Gwardii Opole, a od kilku tygodni piastuje również funkcję selekcjonera kadry B.

W Puławach trener Skórski będzie miała za zadanie zbudowanie zespołu złożonego z zawodników krajowych. Funkcja trenera kadry B to na pewno atut Michała Skórskiego – dodaje Witaszek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.