Radio – Archiwum


WASZYM ZDANIEM – 2017-06-07

Koszenie trawników i sprzątnie ulic to jedne z wielu działań więźniów z Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim. Prace społeczne, póki co wykonują w Kazimierzu Dolnym. Czy resocjalizacja więźniów przez pracę w naszym regionie to dobry pomysł? Czy Waszym Zdaniem mogliby przyjechać do Puław?

WASZYM ZDANIEM – 2017-05-31

Coraz większa liczba rodziców decyduje się na nieszczepienie swoich dzieci. Jedni twierdzą, że niesłusznie, gdyż to właśnie szczepienia wyeliminowały niezwykle groźne choroby. Inni obawiają się powikłań poszczepiennych. O szczepieniach opowiedział lekarz i przedstawiciel Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach ?STOP NOP?. 

WASZYM ZDANIEM – 2017-05-24

W tym roku w Budżecie Obywatelskim naszego miasta jest do rozdysponowania jest 2 100 000 zł. Pytamy o to, czy to, co zostało zrobione Wam się podoba, czy jest przydatne, czy z tego korzystacie?

WASZYM ZDANIEM – 2017-05-17

Zadłużenie lokali komunalnych rośnie. Program oddłużeniowy zaproponowany przez miasto nie przynosi oczekiwanych rezultatów, czy więc warto pomagać w spłacie zaległości niepłacącym lokatorom? Jakie jest Wasze Zdanie?

WASZYM ZDANIEM – 2017-05-10

Kolejny puławski zabytek został przeznaczony do rozbiórki. Po dworku przy ul. ks. Izabelli czas na przedwojenną kamienicę z ul. Czartoryskich. Kto za to odpowiada? Co jest powodem takich decyzji? Jaka jest wartość historyczna tych miejsc dla naszego miasta?