Kostka Remika


Kostka Remika – ja pytam, Wy wiecie – to program publicystyczny. W każdy wtorek tuż po 16.00 będą z nami politycy, samorządowcy, ludzie z dobrymi pomysłami i lokalni działacze.

Program prowadzi Remigiusz Jeżewski.

KOSTKA-REMIKA-JA-PYTAM-WY-WIECIE – 2019-06-18

Gościem był Jacek Urbanowicz, ratownik wodny, członek drużyny WOPR w Kazimierzu Dolnym. Ten ostatni przed wakacjami program, był doskonałą okazją do tego, by porozmawiać o bezpieczeństwie nad wodą.

KOSTKA-REMIKA-JA-PYTAM-WY-WIECIE – 2019-06-04

Gościem w programie był dr Krzysztof Krawczyk z Wydziału Zamiejscowego UMCS w Puławach.

KOSTKA-REMIKA-JA-PYTAM-WY-WIECIE – 2019-05-28

Gościem w programie była Wioletta Próchniak, Powiatowy Rzecznik Konsumentów.

KOSTKA-REMIKA-JA-PYTAM-WY-WIECIE – 2019-05-21

Do radiowego studia ponownie zaprosiliśmy Marię Bochenkiewicz oraz Alicję Bil-Traciłowską z Puławskich Spotkań Mam. Ponownie, ponieważ kilka miesięcy temu rozmawialiśmy o inicjatywie stworzenia miejsca dla rodzin z dziećmi. Te działania zostały podjęte – w ramach Spółdzielni Socjalnej. Teraz więc, czekamy na efekt finalny, ale czekać w sumie długo już nie będziemy musieli. Zresztą, posłuchajcie sami.

KOSTKA-REMIKA-JA-PYTAM-WY-WIECIE – 2019-05-14

Maj miesiącem matur. Tak tak, właśnie o tym jakże ważnym egzaminie rozmawialiśmy w tym programie. W radiowym studiu Remigiusz Jeżewski gościł nauczycielki z ZSO nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach – Jolantę Rzeźnik, Beatę Bąkałę, Ewę Lipowską-Szymańską oraz Monikę Karetę.